bilkent otel düğün
bilkent otel düğün
bilkent otel düğün
bilkent otel düğün
bilkent otel düğün
bilkent otel düğün
bilkent otel düğün
bilkent otel düğün
bilkent otel düğün
bilkent otel düğün

TSK Bilkent Rehabilitasyon ve Bakım Merkezinde Düğün

Bilkent Rehabilitasyon Merkezinde yapacağınız Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Sünnet ve Doğum Günü Partisi, Mezuniyet Balosu, İş Yemeği vb kurumsal ve özel faaliyetleriniz için bizi arayabilirsiniz. İnci Davet ve Organizasyon (0312) 473 7418

TSK Rehabilitasyon Merkezi İletişim Bilgileri: TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi Başkanlığı Lodumlu / ANKARA Tel:(0312) 291 1000

Videolarımız için tıklayınız.

Bilkent'de Havuz Başında gerçekleştirdiğimiz bir Düğünümüzden fotoğraflar görmektesiniz.

Bilkent'de ki bu Düğünümüzde, Düğün masalarına gupür dantel kapak örtülerimizi serdik. Masa ortalarında çok şık ve canlı çiçek süslemeli Düğün masa şamdanımızı kullandık, kır düğün.

Bilkent'de ki bu Düğünümüzde, şık bir gelin yolu süslemesi ve şık bir nikah masası süslemesi yaptık. Gelin yürüme yolu olarak köprüyü süsledik. Nikah masası ve arka fonu sahneye hazırladık ve nikahtan sonra sahnenin yanına aldık, kır düğünü.

Bu Düğünümüz 500 kişilik bir organizasyondu. 10 kişilik yuvarlak masa ve sandalye kiralaması yaptık. Beyaz ve lila renklerde kumaş süsleme ve renkli canlı çiçekler ile masa şamdanımızı hazırladık. Masa şamdanımız kır Düğününe uygun konseptte bir çalışma oldu, kır düğün.

Bilkent girişinde bulunan Genelkurmay Başkalığınına bağlı Gazi Uyum Evi Ankara'da ender bulunan bir araziye sahip. İçinde yapay gölü ve büyük bir yeşillik alanında Düğün yapmak için askeri personel olmanız yetmiyor. Bu mekan için yetkililerden izin almanızda şart, kır düğünü.

İNCİ ORGANİZASYON

DÜĞÜN ORGANİZASYON

İNCİ ORGANİZASYON Adres: Cevizlidere Caddesi No:42/22, Balgat - Çankaya, ANKARA. Telefon: (0312) 473 7418.