ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün

CATERİNG HİZMETLERİ

Catering Hizmetlerimizi, İftar yemekleri organizasyonları, işyeri açılışı ve temel atma törenleri, şirket toplantıları ve geceleri, fuar kongre ve seminer organizasyonları, piknik organizasyoları, kına geceleri, nişan, düğün vb özel davetler, evde partiler, şirketlere brunch organizasyonları, açık büfe ikramları, kumanya temini olarak sıralayabiliriz. İşinin uzmanı ahçılarımız, güleryüzlü garsonlarımız sizi ve konuklarınızı mükemmmel lezzetler ile tanıştıracak. Menünüzü organizasyonunuzun konusuna göre sizin yardımınızla beraber oluşturmaktayız.

Düğün ve Davetlerde Catering;

Düğününüzü planlamaya giriştiyseniz, davetlilerinizi nasıl ağırlayacağınızı düşünmeye başlamanızında vaktidir. İkramlarımızı hazırlamayı tabi ki profesyonel ahçılarımıza bırakmalısnız ama menüyü bizden tavsiye alsanız da mutlaka kendiniz oluşturun isteriz. Servis sorumlularımızın önerilerini dinleyin ama son kararı siz verin deriz hep. Konuklarınızı siz tanıyorsunuz ve tabii düğün bütçenizi de en iyi siz biliyorsunuz. Ayırdığınız bütçe kısıtlıysa bu davetlilerinizin sayısı ve ne servis yapacağımıza karar vermenizde önemli bir rol oynar. Biz uygun rakam çıkması konuusnda elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalışacağız.

Menünüzün hazırlanmasının ve servis edilmesinin ne kadar zaman aldığı da çok önemlidir. Bu tür davetlerde en önemli problemiz yiyeceklerin hazırlanması ve davetlilere servis edilmesi arasında geçen zamandır. Hamur içerisindeki kremalı deniz mahsulü yiyeceği mutfaktayken çok güzel görünebilir, ama 400 kişilik davette, masalara ulaşana kadar krema hamura bulaşmış ve yemek güzel görüntüsünü kaybetmiş olacaktır. Bu yüzden, büyük davetlerde servise daha dayanıklı yemekler seçmek mantıklı olur. Bu gibi sebeplerle, küçük bir düğünün avantajları da vardır. Dayanıksız yiyeceklerin servis edilmesi bir düğünün bütün özelliğini kaybetmesine sebep olabilir. Biz bu tür tavsiyelerimiz ile sizi yönlendirmeye çalışırız, ama dediğimiz gibi son karar sizindir.

Menünüzü netleştirmeden önce tatmanızı isteriz. Ama lütfen sadece yemeğin tadının nasıl olduğuna dikkat etmeyin. Sunumumuz nasıl? Tabak size çekici geliyor mu? Yaratıcı mı? Renkli mi? Yiyecekleri birbirini tamamlayacak şekilde tabakta görün. Düğün yemeğinizde olmasını istediğiniz menü bu mu? Hepimiz evlenmenin masraflı olduğunu biliyoruz. Ama menünüz oluşmaya başladıkça maliyetin aklınızda ki rakamları geçmesini aru etmeyiz. Bu sebeple ne kadar harcayabileceğiniz konusunda gerçekçi olun ve bizi yönlendirin ki, sonra seçtiğiniz ayrıntılı listeden vazgeçmek zorunda olduğunuz için beraber üzülmeyelim.

Düğünün tarzı - Öncelikle ne tarz düğün istediğinize karar vermeliyiz.

Kokteyl;

Kokteyl Prolonje;

Yemekli Düğün;
Çok daha resmi düğün yapmak isterseniz, oturma düzenli, masaya servisli şekil seçersiniz. Herkesin oturacağı masaları belirler, masa ve isim planı yapabilirsiniz.

İFTAR YEMEĞİ ORGANİZASYONU;

Her sene hem resmi kurumların, hem de özel firmaların düzenlediği çok iftar organizasyonu yapmaktayız. İftar menümüz genellikle çabuk servis edilen ve çabuk yenebilecek şekilde hazırlanmaktadır. Çorba, kavurma ve pilav, salata, tatlı, gazsız içecekler favori menümüzdür. 2010 Ramazan ayında Devlet erkanının da katıldığı çok İftar Yemeği Organizasyonumuz olmuştur. Bazen resmi Kurumların, bazen de özel şirketlerin personelleri ve müşterileri için verdikleri İftar Organizasyonlarını düzenlemekteyiz.

Ramazan ayına özgü karagöz, hacivat vb animatörler, pamuk şeker, şerbet vb animasyon yiyecekler, fasıl müziği grupları ve tabii ki Ramazan ayına uygun süsleme alternatifleri. Biz bunların hepsini yapıyoruz.

Eğer İftar yemeğinizi düzenleyeceğiniz mekanda masa ve sandalye yoksa, bu ekipmanların temini ve kumaş giydirilmesi, garson temini, ses ve ışık sistemleri kurulması da bizim faaliyet alanlarımızdır.

Siz de düzenleyeceğiniz İftar organizasyonu ile ilgili lütfen arayınız.

Fiyatlarımız için lütfen arayınız. Hiç zahmete girmenize gerek kalmayacak. Getireceğiz, servisimizi yapıp, kirli ekipmanımızı da alıp gideceğiz. Bu kadar konuk hiç problemsiz nasıl ağırlandı şaşıracaksınız.

DÜĞÜN ORGANİZASYON

ORGANİZASYON FİRMASI

İNCİ ORGANİZASYON Adres: Cevizlidere Caddesi No:42/22, Balgat - Çankaya, ANKARA. Telefon: (0312) 473 7418.