ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün
ankara düğün

GELİN ARABASI SÜSLEMESİ

Her marka ve modelde kiralamanız mümkün. Eğer isterseniz bu araçları size biz de temin edebiliriz. Biraz gülümsemeniz için Ankara'da bulabileceğimiz kiralık wos wos Arabalarının fotoğraflarını ekledik. Çok şirinler. Ancak limuzin veya vip araç isterseniz tabii ki bu tür araçlarda temin ediyoruz.

Gelin ve damat adaylarının düğün salonuna ulaşmasını sağlayan ve “evleniyoruz” mesajının alenen verildiği, süslenmiş araçlara arabası denir.

Yüzyıllardır klasikleşen bir yöntem ile konu komşuya genç çiftlerin evlilik haberinin en kolay duyurulduğu yoldur. Düğünden saatler önce damat adayı tarafından gelinin alınması için süslenir ve düğün evine gidilerek beraber salona ulaşmak için kullanılır.

Gelin arabası süslemek aslında son güne bırakılmasına rağmen en önemli işlerden biridir. Yetenekli ve usta eller tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Dünyanın her yerinde geçerli olan araba süslemesi başlı başına bir sektördür.

Her toplumun kültürüne, gelenek ve inançlarına göre değişik süsleme tarzları görmek mümkündür. Klasik otomobiller ya da modern modeller ile at arabasından faytona kadar değişik pek çok araç düğün arabası olarak süslenir ve kullanılır.

Evlenecek çiftlerin isteğine göre renk seçimleri yapılır. Kumaşlar, çiçekler ve diğer aksesuarlar ile araçlar süslenir. Fiyonklar, kurdelalar hatta arabanın arkasına bağlanan tenekeler ile rengarenk ve sevimli görüntüler elde edilir.Ayrıca temizlik ve bakım gibi hizmetler de sunulur.

Ne Kadar Ücret Ödenir?

Türkiye'de araba süslemek adettir. Fiyatlar da 70 TL ile 350 TL arasında değişmektedir. Ancak araç kiralama daha pahalı olmaktadır. Arzu ettiğiniz hizmete göre fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.

Araba Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En önemli gününüzde düğün salonunuza sorunsuz ulaşmak için araba kiralama işleminden önce firmaların size sunacağı ve sizin dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlar;

İlk olarak kiralayacağınız aracın kaç saat sizde kalacağı ve nasıl ücretlendirme olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir. Sabah alıp akşam teslim edebileceğiniz araçlar olduğu gibi 10 saatlik paketler şeklinde de kiralamanız mümkün olur.

Yakıtın ücrete dahil olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Eğer dahil ise daha avantajlı olur.

Bazı firmalar şoför koltuğuna sizin geçmenize izin vermez. Size şoför temin ederler. Aslında böylesi daha iyidir. Arka koltukta müstakbel eşinizle birlikte salona el ele ulaşmanız sağlanır.

Araç süslemenin yanında ikramlar, hostes ve rehber servisi gibi hizmetleri de sunan firmaların ek ücret alıp almadığına dikkat etmelisiniz.

Özellikle yaz düğünlerinde sıcaktan bunalmamanız için klimalı ve konforlu araçları tercih etmelisiniz.

Sizin istediğiniz süslemeyi yapabilecek kaliteli çiçekçiler seçmelisiniz.

Gelin Arabası Modelleri

Son yıllarda düğün arabaları eski modellerden seçiliyor. Mustang, Corvette, Plymouth gibi klasik modeller evlenen çiftlerin gözdesi. Düğün, Ayrıca BMW, Ford, Porsche gibi markalar da en çok tercih edilenlerden. Biz de bu heyecanınıza ortak olmak ve sizlere fikir vermek için çeşitli araba örneklerini topladık.

Gelin Arabası Nasıl Süslenir?

Damat ve Gelinin en mutlu olduğu günde, çeşitli alışverişleri, makyaj, kıyafet seçimi, fotoğraf çekimi, kuaför derken araba ile bu tür işlemler yapılır fakat süslemesine de dikkat edilmesi gerekir. Farklı model ve renklerde yer alan araçlara yönelik uygun tasarımlarda yer alan yapma çiçekler ile renklendirmek mümkün ama nasıl yapılması gerekli? Düğün

Zıt renklerden faydalanabilirsiniz. Siyah renkteki aracınız var ama buna da süsleme mi yapılır demeyin. Beyaz yapraklı veya açık renklerdeki çiçekler ve beyaz aksesuarlar ile ön taraflarını daha cazip hale getirebilirsiniz. Beyaz renkteki araçlar için ise zıt renklerini kullanmaya çalışın.

Oyuncak bebeği ve bembeyaz tülleri eklemeyi unutmamak gerekli. Aracın görünür yerine bu süsleri ve iç kısmına ise çiçekleri ilave edin güzel bir ambiyans yakalayabilirsiniz.Düğün

Kırmızı dudak ve gri papyon içeren süslere ne dersiniz. Biri ön tarafta diğer aracın arkasında yer alabilir. Düğün, Arka cama “Bekarlık, Sultanlık Değilmiş!” yazdırabilirsiniz ya da buna benzer yazılar tamamen sizlerin zevkine kalmış.

Aracın üst kısmına uzunca ve beyaz duvağını eklemeye ne dersiniz? Ya da uzunca ip bulun, çiçekleri dallarından ayırın ve renkli kısımlarını bu ipe çevreleyin. İpi çok uzun yapmayın yalnız aracın dışına sarkacak şekilde durabilir. Aklınızda hemen konserve kutularını, araca ip ile geçirip, araba ambiyansı oluşturan bazı filmler geldi değil mi?

Pembe ve kırmızı renkleri kullanmaktan korkmayın. Her renk araca gidebilecek bu yapma çiçekler ve kurdeleleri camı fazla kapatmayacak şekilde dizayn edebilirsiz. Kalp şeklindeki çıkartmaları da önerebiliriz.

Ferrari ve Porsche araçları kiralamak ve fark yapmak sizlere kalmış ve bütçeniz dahilinde düşünmeniz gereken ihtimaller arasındadır. Düğün, Düğün Organizasyon, Yalnız dikkat çekmek ve pek kimsenin denemediği araçlar üzerine araştırma yaparsanız eğer sizlere klasik araba modellerinden birkaçını tanıtmak istiyoruz. Süslemeden ben bir şey anlamam ve pek vaktim yok, aracımızı süslemeli olarak almak isterseniz derseniz, bu şekilde sizlere yardımcı olmaktan zevk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Gelin arabasının olmadığı bir düğün düşünebilir misiniz? Bembeyaz gelinlik içerisinden damadın kapıyı açması ile ilk adımı atan ve nikah dairesine doğru gelmekte olan ihtişamlı bir gelinlik içerisinde güzeller güzeli bir bayan. Emin olun taksi ile gelmekten daha havalı olacağı kesin.

DÜĞÜN ORGANİZASYON

ORGANİZASYON FİRMASI

İNCİ ORGANİZASYON Adres: Cevizlidere Caddesi No:42/22, Balgat - Çankaya, ANKARA. Telefon: (0312) 473 7418.