HAVUZ BAŞINDA DÜĞÜN ORGANİZASYON

Düğününüzün yıllarca hatırlanacak güzel anı olarak kalmasını ve tüm organizasyonun eksiksiz olmasını istiyorsanız bize gelmeli, hayalinizi, isteklerinizi tüm detayıyla anlatmalısınız.


düğün organizasyon

Sizin beğenilerinize ve tabii ki davetlilerinizin profiline göre özel konseptler hazırlyoruz. Mekanı güzelleştirmeyi bütün olarak düşünüp, faaliyetinizi giriş kapısından nikah masasına kadar uzanan uyum içinde planlıyoruz. Mekan süslemesinin haricinde masa ve sandalye süslemeleri, şamdanlar, çiçek süslemeleri, suplalar, peçetelikler, gelin yürüme yolu ve nikah amsası süslemeleri, hosteslik hizmeti ve hatta pastanızın seçimine kadar aklınıza gelen tüm detaylarla ilgileniyoruz.

Siz mekanınızı ve menünüzü seçtikten sonra sıra müzik tarzı ve müzik grubu seçimine gelecektir. 8 farklı orkestarmız ile sizin de beğeninize hitap edeceğimizi düşünüyoruz.

Ayrıca davetiye seçimi ve bastırılması, nikah şekeri, limuzin temini, havai fişek gösterileri, sinevizyon sunumu, animatörler, gelin buketi ve gelin arabası süslemeleri

Maalesef sadece Ankara ve yakın iller için hizmet vermekteyiz. Ancak bir çok bölgede çalıştığımız iş ortaklarımız bulunmaktadır. Düğününüzü biz yapamasak bile memnuniyetle yardımcı olmak isteriz.

Ankara'da çalıştığımız mekanlarımız için lütfen arayınız. Maalesef Ankara'da çok fazla mekan yok. Bu sebeple eğer böyle mekan düşünüyorsanız ve tarih sizin için önemliyse gününüzü kış aylarından ayırtmanızda fayda var.

Düğün ya da harici diğer faaliyetler için yaz aylarında muhakkak ki açık mekanlar tercih edilmektedir. Açık mekan düğünler yaz ayları için özellikle Ankara'da deniz özlemini de gidermektedir. Havuzbaşı organizasyonları genellikle beş yıldızlı otellerde gerçekleşsede, bununla birlikte sosyal tesisler, şehir kulüpleri, banquet mekanları, davet mekanları, özel tesisler ve çok amaçlı tesislerde de havuzbaşı organizasyonları ve etkinlik hizmeti verilmektedir. Bu mekanlar ile ilgili bilgi almak için lütfen arayınız.

Havuzbaşında yapılan organizasyonları, genellikle mayıs ayının sonlarına doğru başlar. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında en üst seviyeye ulaşır. Eylül ayının ortalarından itibaren azalarak yerini kapalı mekan organizasyonlarına bırakır. Düğün organizasyonunuzda kararınız havuzbaşı mekanlar ise kış aylarından tercihinizi yapmanız ve rezervasyonunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Özellikle yaz ayları sezon olduğu için geç kalmanız halinde yer bulamayabilir veya içinize çok sinmeyen bir mekanla anlaşmak zorunda kalabilirsiniz.


düğün organizasyon

Düüğn organizasyonu hizmeti sunan mekanların çoğunda hafta içi ve hafta sonu fiyatları farklılık gösterebilir. Bu sebeple erken davranmanız halinde hem istediğiniz tarihte hem de uygun koşullarla rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Havuz başı organizasyonları, açık hava etkinlikleri olduğu için gününüz de yağmur gibi süprizlerle karşılaşma ihtimali her zaman olabilir. Bu sebeple mekanın kapalı salonu olması veya yağmura karşı kapatılabilen çatı sistemleri olmasına dikkat etmekde fayda vardır. Her durumda gününüzden önce meteoroloji raporlarını takip etmeniz süprizlere karşı hazırlıklı olmanızı ve düğün organizasyonunuzun istediğiniz gibi gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Havuz organizasyonlarında, salda nikah kıyılması görsel olarak hoş bir etki yaratmaktadır. Düğün organizasyonu mekan olduğundan volkan showları, ışıklı ve görsel efektler havuzbaşıda sıkça kullanılmaktadır. Kapalı mekanlardan farklı olarak daha değişik konseptlerde dekorasyon tercih edilebilir. Web sayfamızda bulunan fotoğraflara göz atmanız, farklı bir etkinlik için dekorasyon seçimi yaparken size yardımcı olacaktır. Ankara'da ki tüm havuz başı mekanlarda çalışmalarımız olmuştur. Tüm faaliyetlerde ciddi referanslarımız vardır.


düğün organizasyonu

Masa ve sandalye süslemede kullanığımız en iyi kalite monoray ve şanzelize cinsi kumaşlar her zevke uygun 20 renge varan çeşidimiz ile size geniş yelpaze sunmaktayız. Ankara'nın en şık mekanlarında yıllardır faaliyetler yapmaktayız. Ankara'da ki tüm havuz mekanlarda çalışmalar yaptık, bu sayede geniş bir referans listemiz mevcuttur.

Düğün ve benzeri organizasyonlar aklınıza gelen her türlü süslemeyi, düğün orkestrası ve müzikleri, davetiye, nikah şekeri, pasta, hosteslik hizmeti ve benzeri tüm isteklerinizi bizden karşılayabilirsiniz.

Düğününüzde tiffany sandalye, katlanır ahşap sandalye gibi seçeneklerimiz de mevcuttur. Masalarda canlı çiçekli süslemeler, renkli monoray kumaşlardan masa örtüleri, 7 farklı model de nikah masası ve nikah masası arka fon süslemeleri, yine çok model de gelin yolu süsleme modelleri ile geniş bir seçenekler listemiz vardır.

Havuz Partisinde Ne Giyilir?

Yaz aylarında düğün, nişan, doğum günleri ve çeşitli kutlamalar için en çok tercih edilen konsept havuz konseptidir. Havuzlu restoranda ya da havuzlu evin bahçesinde yapılması tercih edilen havuz başı partileri, mezuniyetler sıkça tercih edilir. Bayanlar, her yerde olduğu gibi partilerde de şıklık yarışına giriyor, tabi durum havuz başı partilerinde de değişmiyor. Genellikle ince kumaşlı, yazlık abiyelerin tercih edildiği açık mekan partilerinde, moda ne olursa olsun, straplez ve mini elbiseler her zaman tercih ediliyor.


düğün süslemesi

Havuz partisi, eğer mezuniyet yada doğum günü kutlaması olacaksa, oldukça gösterişli ve eğlenceli elbiseleri tercih etmekten çekinmeyin. Gençken giyeceğiniz taşlı, süslü, tüllü elbiseler kesinlikle üzerinizde sırıtmayacaktır. Katılacağınız havuz başı partisinde ise, daha çok zarif ve sade elbise modellerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Düğün Organizasyonları, Kına Gecesi ve Nişan Organizasyonları, Mezuniyet Baloları, İşyeri Açılış Organizasyonları, Masa ve Sandalye Kiralama, Müzik Drupları ve Sahne Sistemleri Kiralaması, Catering hizmetleri vb Organizasyonlarınız için bize 0312 473 7418 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

HAVUZ DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARI

İNCİ ORGANİZASYON Adres: Cevizlidere Caddesi No:42/22, Balgat - Çankaya, ANKARA. Telefon: (0312) 473 7418.