İFTAR ORGANİZASYONLARI

Ankara ve yakın illerde bir çok resmi ve özel kurum ile dernek ve vakıfların İftar Yemeklerini düzenlemekteyiz.100 kişiden, 3000 kişiye kadar varan sayılarda iftar yemeği organizasyonu yapabilmekteyiz. İftar menüsünün hazırlanması ve dağıtılması, masa ve sandalye kiralanması ve giydirilmesi, sahne kurulumu, ses ve ışık sistemlerinin kurulumu, fasıl müziği ekipleri, garson temini gibi hizmetler vermekteyiz.

Ramazan Şenlikleri & Festival Organizasyonları

Bizler çocukluğumuzun Ramazanlarını kendimizden sonraki nesillere anlatarak nasıl gurur duyuyorsak, çocuklarımızın da yaşayarak gelecekte güzel hatıralar bırakmasını istiyoruz. Geleneksel özelliklerimizin tümünü tekrar yaşamak, hatırlatmak ve yaşatmak için hizmet veriyoruz. Pamuk şekerciler, macuncular, kağıt helvacılar, Hacivat karagöz, cambazlar, hokkabazlar, orta oyuncular.

Çocuklarımızın heyecanla beklediği bu özel zamanı layığıyla onlara yaşatmak, sizlere hatırlatmak amacıyla ve geleneklerimize saygıyla her Ramazanımızı birlikte yaşayalım.

İnci Organizasyon profesyonel ve eğlenceyi seven ekibi sizleri bu ortak noktada buluşturan günlerde profesyonelliğini ortaya koyarak profesyonel ses sistemleri ve sanatçı kadrosu ile müzik coşkusunu, ışıklandırma ve süsleme ekibiyle günün temasını, yaşatarak sizlere o günün en unutulmaz gün olduğunu hatırlatır.

Ramazan etkinliklerinde çok belediye şenliği ve Ankara'nın gözde ramazan şenliklerinin yapıldığı Ulus'a kadar birçok hizmet verdik. Yıllardır birikimi ve aynı heyecanıyla devam ediyor, belediye şenliklerinizde semazen, şerbetçi, kahveci güzeli, pamuk şeker, patlamış mısır, fasıl ekibi, müzik grupları, meddah, tahta bacak, kukla tiyatrosu, ses ışık sistemleri, çadır kiralama, Hacivat ile karagöz, animatör, palyaço gibi bir çök hizmetinizde bizleri arayabilir fiyat ve organizasyon planlaması hakkında bilgi alabilirsiniz.

Büyük yâda küçükler hiç fark etmez.Ramazan şenlikleri herkesin yegane eğlendiği organizasyonlardır. Miniklere düzenlenen şenliklerde bu organizasyonlar sayesinde bu günü renkli ve eğlenceli saatler geçirerek hafızalarına kazırlar. Birbirinden ilginç animasyonlar eşliğinde masal dünyası kahramanları, palyaço ve hokkabazlar, sihirbaz ve eğlenceli çocuk müzikleri eşliğinde çocuklara özel yarışmalar.

Balonlar, pamuk şekerler, kağıt helvalar, patlamış mısır, macun şekerlemeler ve daha neler neler.

Ramazan şenliklerinizde kendi bünyemizde sahip olduğumuz ses sistemlerimiz mevcuttur. Sunucu animatörümüz tarafından yarışmalar, eğlence aktiviteleri yapılmaktadır. Ayrıca aşuk ile maşuk, Hacivat ile Karagöz, kukla tiyatrosu, sihirbaz, semazen gibi hizmetimizden de yararlanabiliriniz. İnci organizasyon sizlere müzik ve ses sistemlerinde kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Sizler için yapabileceklerimiz;
- Hacivat ile karagöz
- Aşuk ile Maşuk
- Fasıl Ekibi
- Sihirbaz Gösterisi
- Robot Adam Dans Show
- Çocuk Tiyatrosu
- Palyaço
- Meddah Takımı
- Tahta Bacak
- Müzik Ekibi
- Semazen Gösterisi
- Kukla Tiyatrosu
- Kahveci Güzeli
- Balon Süsleme
- Ses Sistemi
- Işık Sistemi Temini
- Sunucu Animatör
- Pamuk Şekerci Arabası
- Popcorn Arabası
- Şerbetçi – Limonatacı Temini
- Macuncu
- Gözlemeci
- Çadır
- Sandalye Masa
- Mekan Süslemesi
- Fotoğraf Çekimi

Şirket Organizasyonları içerisinde ramazan organizasyonu ayrı yer tutmaktadır. Her sene ramazan ayında çeşitli etkinlikler düzenlenir. Bu etkinliklerde;

Nostaljik satıcılar, Panayır yiyecekleri, Tiyatro gösterileri, Dinletiler, Çocuk eğlenceleri, Show grupları, Hacivat karagöz, Halk oyunları, Belediye şenlikleri, Eğlenceler, Niyetçi, Ramazan Şenlikleri, Semazen, Çingene Falcı – Tarotçu, Animasyon Yarışmaları, Fasıl, Karikatürist, Karnaval Oyunları, Katip ile Katibe, Ramazan manileri ve Tasavvuf sanatçıları bulunur.

Kurum veya firmanızın ihtiyacı olan bu tip veya benzeri organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermekten onur duyacağız.

Bizler maneviyatı en yüksek olarak hissettiğimiz ve elimizden geldiği kadar onu yaşamaya özen gösterdiğimiz on ayın sultanıdır. Vazgeçilmez manevi müziği tasavvuf müziği, ilahiler ve ezgilerle daha da yoğunlaşan duygularımıza hitap eden semazen gösterileridir.

Etkinlerde özellikle tasavvuf ekibi, semazen ekibi, hacıvat karagöz gösterileri, tiyatrolar vb. etkinlikler bunların başında gelir. İftar Yemeği etkinliklerinizde bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Konuklarınıza güzel masa hazırlamak isterseniz sizin en iyi catering ve mekan süsleme hizmetini verebiliriz.

Macun Şekeri; Macun kıvamına getirilmiş boyalı şekerden oluşan sokak yiyeceğidir. Genellikle çocuklar tarafından tercih edilen macun şekeri tahta bir çubuğa sarılarak satılır.

Pamukşekerci; Çoğumuzun çocukluğunun saklandığı pembe buluttur. Hayal gibi işte. Dakikalarca almak uğraştığımız ve anında ağzımızın içinde kaybolup giden. Soyut mu ? Somut mu ? Anlayamadığımız güzel şekerlemedir.

Fasıl Grupları; Yapacağınız En Güzel Sürpriz; Türkiyenin en iddalı ses, saz, sazende, hanende, korist ve solistleri ile zamandan yolculuk.

Mekan Süslemesi; Balon süslemeden masa süslemeye, Dış mekan süslemeden iç mekan süslemeye tüm süsleme hizmetleri İnci Organizasyon tarafından kusursuz olarak verilmektedir. Alanında profesyonel ekibimiz ihtiyacınız olan tüm süsleme hizmetlerini kusursuz olarak alın, süslemeleri görenleri etkileyin. İftar Yemeği Süsleme hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Firmamız sizlere hizmet vermeye hazırdır. Evinizde, iş yerinizde, bahçenizde kalabalık sunmak artık zor değil. Konuk sayısı ne kadar geniş olursa olsun onları ağırlayabileceğiniz tüm ayrıntıları ramazan Organizasyonu ekibimiz gerçekleştiriyor. Böylelikle hem misafirlerinizi memnun bırakacak bir ağırlama yapıyor hem de ev sahipliğinin meşakkatli kısmını bizlere bırakıyorsunuz. İftar Yemeği sunacağınız alana masa sandalye kiralama hizmetinin yanı sıra menü seçeneklerimiz arasından talep ettiklerinizin sunumunu yapmak üzere servis ekip ve ekipmanlarımız (bay bayan garsonlar, tüm servis ekipmanları) dahilinde İftar yemeğinizi tamamlayabilirsiniz.

Güzel yemekten sonra ağızları tatlandıracak şerbetçiler, kahveci güzeli arabası eşliğinde Türk kahvesi dağıtımı, çocuklar macuncu, kağıt helvacı, pamuk şekerci, patlamış mısırcı hizmeti de alabilirsiniz. Menü seçeneklerimiz ister mail yolu teklif alabilir, isterseniz bizleri arayarak fiyat ve lezzetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Nerede o eski ramazanlar diye başlayan cümleler kurup, duymak istemiyor ve ramazanı tadında yaşamayı ve yaşatmayı istiyorsanız; bizi arayarak her konuda fikir sahibi olabilir, hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Senede kez çocuklarımıza gelenekselleşmiş eğlencelerimizi, tatlarımızı, görsel hazineleri, Yemeğimizi yaşatma imkanını bulduğumuz değerlerimize bağlı kalarak ramazan eğlencesi ekip ve ekipmanlarımız hizmetinizdedir.

Şenliklerde Ankara genelinde profesyonel ekiplerden oluşan fasıl grubu, dans ekibi, sihirbaz gösterisi, palyaço grubu, tahta bacak, sahne kiralama, tente temini ve süsleme gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Etkinlikleriniz masa sandalye kiralama, çadır temini, servis gereçleri, bardak ve tabak kiralama, servis için garson kiralama gibi tüm hizmetleri bizde bulabilirsiniz.

İşyerinizde ramazan eğlenceleri eşliğinde iftar yemeği vermek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Eğlence Organizasyonu Müzik Ekibi Kiralama, Animasyon Grubu, servis elemanı, kantocu, Hacivat ile Karagöz gösterisi, kukla tiyatrosu gibi tüm hizmetleri Ramazan Etkinlikleri kendi bünyesinden karşılıyor. Panayır yiyecekleri, stant kiralama, sahne temini, süsleme hizmetleri, ses sistemi kiralama, müzik organizasyonu ve fasıl ekibi kiralama, catering hizmeti, masa kiralama, servis ekipmanları, palyaço gösterisi, sihirbaz organizasyonu, kiralık pamuk şeker makinesi, osmanlı macunu, patlamış mısır arabası gibi hizmetleri Organizasyon Şirketi olarak sizlere sağlamaktayız.

RAMAZAN AYI ETKİNLİKLERİ

İFTAR YEMEĞİ

TOPLU İFTAR YEMEĞİ

RAMAZAN AYI ETKİNLİKLERİ

TOPLU İFTAR ORGANİZASYONU

İNCİ ORGANİZASYON Adres: Cevizlidere Caddesi No:42/22, Balgat - Çankaya, ANKARA. Telefon: (0312) 473 7418.