AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI

İşyerinizin açılış organizasyonunda farklı alternatifler sunan profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Açılış organizasyonları için doğru ve uygun malzeme ile tüm faaliyetinizi en uygun fiyatlarla başından sonuna kadar takip edip yükünüzü üzerinizden alıyoruz.

Piyasaya yeni çıkarttığınız bir ürünün lansmanı, ya da yeni açılacak şubenizin tanıtımı, havai fişek gösterisi, kokteyl tarzında bir açılış, ses sistemi ve ışık sistemi kurulumu, barkovizyon makinesi kiralama gibi hizmetler için lütfen bizi arayınız.

Bizim için öncelik, sizin ve konuklarınızın bu günün sonucundan memnun kalmanızdır. Ankara ve çevre illerdeki bir çok özel ve resmi kurumun benzeri organizasyonlarını gerçekleştirmekteyiz. Küçük ya da büyük bir bütçe ayırın. Biz yapılabileceğin en iyisini yapacağız. İşyeri açılış organizasyonu hizmetimizde, rengarenk bir ortam, dikkat çekici animatörler, ortamı hareketlendiren müzikler, logonuz veya sloganınızı içeren promosyon ürünler, dev şime palyaçomuz, zincir ve papatya balon süslemesi, flama bayrak süslemesi, hostesler bulunmaktadır.

İş yerinizin müşterilerinize sunulacak olduğu bu ilk özel gününüzde, biliyoruz ki başarılı bir tanıtım ve müşteri beğenisi olmasını istiyorsunuz. Açılış organizasyonunuzda yapacak olduğunuz tanıtım sizin ilk başarınızın aynası olacaktır. İşte İnci Davet ve organizasyon bu başarıyı sizlere sağlamak için isteğiniz üzere sizler için hazırladığımız ekipmanlarla düşüncelerinizin de büyük yer alacağı bir açılış organizasyonu sunacaktır.

Uygun fiyatlar ve iyi kalite ile açılış organizasyonlarınızda sizlere onlarca çözüm sunuyor. Bütcenize göre açılış organizasyonunuzda bizleri arayabilir fikir alış verişinde bulunabilir ve planlaması yapabilirsiniz. Ayrica ihtiyaç duyabiliceğiniz palyaço, balon süsleme broşür dağıtımı gibi hizmetlerinizde mutlaka bizi arayınız.

Balon süsleme seçeneklerimiz; zincir balon süslemeleri, balon dekorasyonu, balondan sütunlar, kapı takı, logo baskılı balon, kutlama balonları, yer balonları, zeplin balon, balon harfler, balon amblem, helyum balon, nazar boncuğu, papatya balon vs.

Güzel bir organizasyonla, hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim. Görenleri şaşırtacak, ekonomik organizasyonlarımızla, her bütçe için en iyi ekip ve hizmeti biz sunuyoruz. İnci Organizasyon hizmetleriyle organizasyonlarınıza, bir fark sizde katın.

Müşteri kitlenizi belirleyecek olan, bir bakıma açılış organizasyonunuzda yapacağınız firma tanıtımınızdır. İş yerinizin açılış tanıtımlarındaki başarısı gelecekte müşteri kitlenizin aynası olacaktır. Açılış organizasyonlarınızda ses sistemi, dj, animatör, palyaço, balon süsleme, tüllerle süsleme, anons hizmeti, dans gösterileri, robot adam, şişme üç metre boyunda palyaço, bayrak süsleme, garson, manken ve tanıtım hostesleri gibi bir çok seçenek sunmaktayız.

ORGANİZASYON FİRMASI

MAĞAZA AÇILIŞ SÜSLEMESİ

ZİNCİR BALON SÜSLEMESİ

AÇILIŞ ORGANİZASYONU

ORGANİZASYON ŞİRKETİ

İNCİ ORGANİZASYON Adres: Cevizlidere Caddesi No:42/22, Balgat - Çankaya, ANKARA. Telefon: (0312) 473 7418.