monec otel düğün
monec otel düğün
monec otel düğün
monec otel düğün
monec otel düğün
monec otel düğün
monec otel düğün
monec otel düğün
monec otel düğün
monec otel düğün

Monec Otel'de Düğün

Monec Hotel'de yapacağınız Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Sünnet ve Doğum Günü Partisi, Mezuniyet Balosu, İş Yemeği vb kurumsal ve özel faaliyetleriniz için bizi arayabilirsiniz. İnci Davet ve Organizasyon (0312) 473 7418

Monec Hotel İletişim Bilgileri: Esat Özoğuz Sokak No:5, 06450, Oran / ANKARA Tel:(0312) 491 3030

Videolarımız için tıklayınız.

OR-AN da Panora AVM nin karşısında bulunan Monec Hotel'de gerçekleştirdiğimiz bir düğünümüzden görüntüler görmektesiniz.

Monec Hotelin, kır düğünleri için harika bir bahçesi mevcut. Ancak yüksek ses ile müzik yapılamadığı için sadece nikah töreni veya kokteyl tarzı organizasyonlar için kullanılmaktadır. Bu organizasyonumuzda öğle saatlerinde bahçede olan nikahımız yaklaşık 500 kişilik, akşam salonda verilen düğün yemeği yaklaşık 250 kişilik olmuştu.

Monec Hotel'de ki Düğünümüzde, nikah düzeni için bahçede bir miktar sandalye hazırladık. Sandalyelerin ortasında uzun bir beyaz halı ve canlı çiçek süslemeli yürüme yolu. Etrafta koktey masaları ve minderler ile çevre süslememizi tamamladık. Sahneye canlı çiçek süslemeli nikah kürsümüzü ve nikah kürsüsü arka fonumuzu hazırladık. Nikahtan sonra gelin ve damadımız davetlileri dolaştılar ve teşekkür ederek uğurladılar. Daha sonra çiftimiz akşam gelmek üzere kendileri de mekandan ayrıldılar.

Monec Hotelde gerçekleştirdiğimiz Düğün organizasyonumuzda salon süslememizi siyah ve beyaz renk ağırlıklı yaptık. Bir masa siyah, bir masa beyaz kumaşlar ile sandalyelerimizi giydirdik. Davetli masalarına gupür dantel masa örtülerimizi serdik ve 8 kollu pleksi şamdanlarımızı kullandık. Düğün yemeğimiz çiftimizin ve davetlilerin tekrar gelmesi ile saat 20:00 de başladı. Sahne alan müzik grubumuz geceyarısına kadar konuklara müzik ziyafeti verdi.

Monec Hotel, davetli sayısı az olan, çiftlerimiz için önerebileceğimiz bir mekandır.

Monec Hotel'de gerçekleştireceğiniz Düğün, Mezuniyet Balosu vb organizasyonlarınız için memuniyetle yardımcı olmak isteriz.

MONEC OTEL

DÜĞÜN ORGANİZASYON

İNCİ ORGANİZASYON Adres: Cevizlidere Caddesi No:42/22, Balgat - Çankaya, ANKARA. Telefon: (0312) 473 7418.