nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası
nikah masası

NİKAH KÜRSÜSÜ MODELLERİ

Son senelerde nikahlarını ayakta gerçekleştiren çiftlerimiz sayısı hızla artmaktadır. Bu sebeple kürsü modellerimizi her sene daha da çeşitlendiriyoruz. Tek ayaklı ahşap kürsülerimiz, 4 ayaklı masa gibi ama daha yüksek model kürsülerimiz, pleksi ve camdan imal edilmiş kürsülerimiz, hatta kır düğünlerinde konsept arayan Gelin ve Damatlarımız için fıçıdan ve ağaç kütüğünden yapılma kürsülerimiz sizin seçiminiz için bekliyor.

Ayakta nikah isteyen çiftlerimiz için sadece uyarımız var. Eğer ayakta durmakta zorlanan şahitleri varsa, masa seçeneğini düşünmelerini öneriyoruz. Bunun haricinde şahitleriniz protokol dahi olsa ayakta için herhangi engeliniz yok demektir. Biz çok kez Cumhurbaşkanı ve Başbakanın dahi şahit olarak katıldığı ve ayakta durdukları nikahlar gerçekleştirdik. Hiç şikayetleri olmadı, içiniz rahat olsun.

Düğünlerinde kürsü isteyen Gelin ve Damatlarımız'a soracağımız ikinci soru nikahtan sonra nerede oturacaklarıdır. Çünkü masa kullandığımız Düğünlerimizde çiftlerimiz genellikle Düğünün kalan kısmında masalarını kullanmaktadırlar. Ancak kürsü kullanacak iseniz o takdirde sizden seçim yapmanızı isteyeceğiz. Düğünün kalan kısmında Aile masasında mı oturacaksınız, arkadaşalrınız sizi masalarında misafir mi edecek yoksa siz kendinize ait Gelin, Damat masasımı istiyorsunuz? Bu detayı kesinleştirmemiz lazım.

Gelinler kürsüde daha rahat ettiklerini söylüyorlar. Kabarık gelinlikleri ile oturma, kalkma dertleri yok, ne güzel. Düğünün en heyecanlı dakikalarında akılda nasıl oturdum, nasıl kalktım, Damadın ayağına nasıl bastım düşüncesi olmayacak.

Geçtiğimiz senelerde aile büyükleri kürsü ve ayakta fikrine çok soğuk olsalarda artık bir çok aile bu fikire alıştı. Ayakta istiyorsanız artık işiniz daha kolay.

Kürsülerimizi çeşitli boy ve yükseklikte yapmaya dikkat ediyoruz. Malum kısa boylu Gelinlerimizin sayısı hayli fazla. Ve kürsünün üzerine çiçek süslemesi de geldikten sonra oturan konukların Gelini ve Damadı görmekte zorlanmalarını istemeyiz.

Salon düğünlerinde masamı, kürsümü? seçimini size bıraksak da, özellikle Kır Düğünleri ve Havuz Başı Düğünlerde Düğün Kürsüsü için ısrarcı oluyoruz. Eğer tecrübemize kulak verirseniz önümüzdeki yıllarda video ve fotoğraflarınıza bakarken doğru karar verdiğinizi düşüneceksiniz.

Kürsü veya Masa farketmez, sizin için çok güzel renklerde çiçek süslemesi yapacağız. Hem kürsünüz, hem masanız hem de arka fonunuz için çok şık canlı çiçek veya yapay çiçek seçeneklerimiz mevcut.

Yaz düğünleri için öneriler

Düğünler sadece gelin ve damat için değil davetliler için de önemlidir. Herkesin de bildiği gibi yaz ayları düğün ayları demektir aynı zamanda

Çiftlerin her aşamayı aşıp düğün aşamasına gelmeleri durumunda asıl zorlu durum başlar. Çünkü artık ortak hayat kurulacaktır ve ev eşyasından, gelinliğe, saç yapımından, düğün mekânına kadar her şeyi ortak karar vererek seçmeleri gerekecektir.

Kadınlar bu konularda daha araştırmacı olduklarından erkekler çoğunlukla hazıra konarlar. Hatta çevrenizden de mutlaka duyduğunuz oluyordur seçimi aslında kadın kendisi yapmaktadır.Zaten bütün araştırmalarda da ortak yaşam alanında son alım kararları daima kadınlarda olduğu çıkar.

Biz de bu durumda sizler için yani bu yaz evlenecek çiftlere harika seçimler yapmadan önce ufuklarını açmak adına bazı önerilerde bulunduk.

NİKAH MASASI SÜSLEMESİ

DÜĞÜN ORGANİZASYONU, NİKAH MASASI

İNCİ ORGANİZASYON Adres: Cevizlidere Caddesi No:42/22, Balgat - Çankaya, ANKARA. Telefon: (0312) 473 7418.