düğün organizasyon
düğün organizasyon
düğün organizasyon
düğün organizasyon
düğün organizasyon
düğün organizasyon
düğün organizasyon
düğün organizasyon
düğün organizasyon
düğün organizasyon

Raymar Otel'de Düğün

Raymar Otel'de Düğün yapacağınız Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Sünnet ve Doğum Günü Partisi, Mezuniyet Balosu, İş Yemeği vb kurumsal ve özel faaliyetleriniz için bizi arayabilirsiniz. İnci Davet ve Organizasyon (0312) 473 7418

Raymar Otel'de Düğün İletişim Bilgileri: Meşrutiyet Mh., Selanik-2. Caddesi No:74 / ANKARA Tel:(0312) 417 7575

Videolarımız için tıklayınız.

Raymar Otel'de gerçekleştirdiğimiz bir düğünümüzden fotoğraflar görmektesiniz.

Raymar Otel'de ki bu düğünümüzde, Düğün masalarına gupür dantel kapak örtülerimizi serdik. Masa ortalarında çok şık ve canlı çiçek süslemeli DÜğün masa şamdanımızı kullandık.

Raymar Otel'de ki düğünümüzde, şık bir gelin yolu süslemesi ve şık bir nikah masası süslemesi yaptık. Gelin arabasına hem ön, hem de arkaya çiçek süslemesi yaptık.

Krem renk ağırlıklı bir süsleme yaptık, sandalyeler krem renk giydirme, krem renk bağlama ve yüne krem renk gupür dantel masa örtüsü ile Raymar Otel'de ki düğün süslememizi tamamladık.

Masa ortalarında 8 mumlu dore renk şamdanımız görülmektedir. Altında ynası olan şamdanımızın hem alt hem de üstü canlı çiçek süslemelidir. Özellikle salonun ışıkları azaltılıp mumlar yanınca şık bir görüntü ortaya çıkmaktadır.

Gelin yolu için farklı küçükten büyüğe beyaz ahşap şamdanlarımızı kullandık, üzerlerinde canlı çiçek parteli süslemesini yaptık. Bu gelin yürüme yollarımız kristal taşlı olup, mumları yanınca ışıl ışıl olmaktadır. Gelin ve Damat salona giriş yaparken yaptığımız volkan show ile ufak bir aksiyon yapmış olduk.

ANKARA ORGANİZASON

DÜĞÜN SÜSLEMESİ

İNCİ ORGANİZASYON Adres: Cevizlidere Caddesi No:42/22, Balgat - Çankaya, ANKARA. Telefon: (0312) 473 7418.