SÜNNET VE DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI

Hazırlıklar;

Yapılacaklar için eksiksiz bir liste hazırladık. Neler alınmalı , neler gerekli. Kınasından, mevlüdüne, düğününden, kıyafetine kadar eksiksiz tam liste şöyle;

Eğer Organizasyonunuzu biz yapacaksak aşağıdaki notları okumanıza gerek yok. Biz zaten bunların tamamını sizin adınıza yapacağız. Ancak kendiniz yapacaksanız sizin için bazı önerilerimizi okuyabilirsiniz.


Sünnet tahtı ve yeniçeri seremonisi:çocuğumuz mehter marşı eşliğinde, dört adet yeniçeri askeri tarafından taşınan büyük ve görkemli tahtın üstünde taşınarak alana getirilir ve çocuğumuz masaların arasında gezdirilerek davetliler selamlanır. Daha sonra tahtı uygun bir alana koyularak volkan ve konfeti gösterisi gerçekleştirilir. Bu aşamadan sonra takı töreni başlar ve bitene kadar yeniçeri askerleri tahtın dört bir yanında bekler. Düğünün sonuna kadar taht bu alanda durabilir.
Süslemeler ve düğün eğlenceleri: organizasyonlarda çocuklarımız ve yetişkinler için birbirinden eğlenceli gösteriler.
Organizasyon için masa sandalye süsleme ve giydirme.
Balon süsleme:çocuğunun adının yazdığı jumbo balon ağaçları, kapıya balon takı, balondan nazar boncuğu (1.5 metre çapında)
Volkan ve konfeti show.
Sünnet tahtı kiralama. (gösterişli büyük kral tahtı)
Mehter takımı ve mehteran gösterisi.
İkram Arabaları: Pamuk şekeri, pop corn (patlamış mısır), Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi.
Masa ve sandalye kiralama.
Palyaço gösterileri ve gösteri hizmetleri.
Sihirbaz gösterisi.
Karagöz - Hacivat gösterisi.
Nasrettin Hoca gösterisi ve diğer gösteri organizasyonları.
Semazen gösterisi
Yatak süsleme.
Fotoğraf ve video çekimi.
Ses ve ışık sistemi kurulumu DJ Hizmeti.
Profesyonel orkestralar, Müzisyen temini, Fasıl ekipleri, İlahi ve tasavvuf sanatçıları.

Davetleri yetişkin davetliler kadar çocuklarımızın da en güzel şekilde ağırlanması ve eğlenmelerini sağlamamızı gerektiren davetlerdir. Bundan dolayı planında çocuğu ve minik arkadaşlarının doyasıya eğleneceği, unutamayacakları hep güzelliklerle hatırlayacakları unsurlara, sünnet düğünü eğlencelerine ve özellikle balon süslemelerine yeterince yer verilmelidir. Bu hizmetleri alacağınız firmayı ve düğünün yapılacağı mekanı seçerken özen göstermeli, yetişkinler kadar çocuklarımızın da ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalıyız.

Düğün günü moralinizi bozacak kötü sürprizlerle karşılaşmamak için organizasyonunuzu düzenleyecek firmayı özenle seçmeli, firmayla koordineli çalışmalı, mümkünse alacağınız hizmetleri ve kullanılacak ürün ve materyalleri birebir görmelisiniz. Önemle hatırlatmak isteriz ki bazı müşterilerimizin "merdiven altı firmaları" diye adlandırılan düğün organizasyon firmaları tarafından çeşitli şekillerde mağdur edildiklerini üzülerek duymaktayız. Böyle üzücü durumlarla karşılaşmamak için hizmet alacağınız sünnet düğünü organizasyon şirketini özenle seçmeniz gerektiğini, gerekli sözleşmeleri yapmanızı tavsiye ettiğimizi tekrar hatırlatmak isteriz.

SÜNNET ORGANİZASYON

SÜNNET DÜĞÜNÜ

SÜNNET TAHTI KİRALAMA

SÜNNET DÜĞÜN ORGANİZASYON

DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

İNCİ ORGANİZASYON Adres: Cevizlidere Caddesi No:42/22, Balgat - Çankaya, ANKARA. Telefon: (0312) 473 7418.