YILBAŞI PARTİSİ ORGANİZASYONU

Yeni Yıla Nasıl Girersen, Yılın Öyle Geçer DiyorlaR. Stresten Uzak Durmanızı Öneriyoruz. Yılbaşı Ankara'da nasıl kutlanır. Paranız varsa 5 yıldızlı otel salonlarında enfes menüler ve ünlü sanatçılar ile veya şık bir restaurant da romantik bir yemekle kutlarsınız. Paranız yoksa yapılacak şey belli, evde oturur çekirdek çitlersiniz veya Kızılay meydanın da kalabalığa karışırsınız.

Biz neler yapıyoruz Yılbaşı Organizasyonunda? Bir kere çok başarılı orkestralarımız ile ünlü sanatçıları aratmayacak bir eğlence sunuyoruz sizlere. Oryantel, fasıl müziği, animatörler, çocuklarınız için bakıcılar ve palyaçolar. Sonra mekanın yılbaşına uygun süslenmesi, gelen konuklara küçük hediyeler dağıtılması vs.

Ankara'da yılbaşı partisine gidebileceğiniz oteller: Bilkent Otel, Rixos Otel, Swiss Otel, Meyra Palace Otel, JW Marriott Otel, Wyndham Otel, Crowne Plaza Otel ve Holiday Inn Otel'dir. Bu otellerde bütçenize göre yılbaşı partisine katılabilir ve yeni yılı eğlenceli bir şekilde karşılayabilirsiniz. Şimdiden iyi seneler.

ORGANİZASYON FİRMASI

YILBAŞI PARTİSİ

YILBAŞI BALOSU

YILBAŞI ORGANİZASYONLARI

PARTİ SÜSLEMELERİ

İNCİ ORGANİZASYON Adres: Cevizlidere Caddesi No:42/22, Balgat - Çankaya, ANKARA. Telefon: (0312) 473 7418.